Czego się spodziewać

Czego się spodziewać

Jesteśmy kościołem ewangelicznym w nurcie zielonoświątkowym. Oznacza to, że nasze nabożeństwa znacząco różnią się od tradycyjnych. Poniżej znajdziesz opis tego, czego możesz się u nas spodziewać.

Czego się spodziewać: cudów i znaków

 

Na wszystkich naszych nabożeństwach uwielbiamy Boga i poświęcamy czas, aby zaprosić Jego potężną obecność na każde spotkanie.

Na każdym nabożeństwie można oczekiwać, że Bóg się objawi i że wydarzy się wszystko; w tym cuda, znaki i dziwy! Zapewniamy jednak, że cokolwiek się wydarzy, będzie to zgodne z tym co mówi Słowo Boże.

Chcielibyśmy powitać Cię, gdy odwiedzisz naszą rosnącą rodzinę w kościele River! To nie jest tylko kościół i służba, ale Ciało Wierzących i nie możemy się doczekać spotkania z tobą!

Oto, czego możesz się spodziewać podczas naszych nabożeństw

 

 

1. Każdy jest mile widziany. Nie musisz być chrześcijaninem. Bez względu na wiek, rasę, płeć, poglądy religijne lub polityczne, jesteś mile widziany. Jak powiedział Jezus w Ewangelii Jana 7:37-38: Jeśli ktoś pragnie, niech przyjdzie do Mnie i pije. Kto wierzy we Mnie, jak mówi Pismo: „Z serca jego popłyną rzeki wody żywej”.

2. To jest kościół, który płynie z Duchem Świętym. Możesz oczekiwać… Prawdziwej. Żywej. Mocy. Zmieniającej życie mocy.

3. Nie panuje tu smutna atmosfera, a ludzie są głośni na naszych spotkaniach. To nie jest ciche, powściągliwe, religijne nabożeństwo. Święte, ale nie religijne. Można oczekiwać, że ludzie będą mówić amen, podnosić ręce, śpiewać, krzyczeć, płakać, śmiać się czy tańczyć.

4. Bóg będzie potężnie działał poprzez znaki i cuda potwierdzające Jego Słowo. Nie będzie religijnej atmosfery, ale atmosfera, w której Boża obecność jest mile widziana, aby uzdrawiać ciała i rodziny oraz odnawiać dusze cierpiących ludzi. Nie ma nudnych nabożeństw.

Namaszczenie jest obecne od samego początku do ostatniej minuty. Usłyszysz wymagające nauczanie z Biblii, skupiające się na Jezusie, Duchu Świętym i wierze, aby prowadzić zwycięskie życie. To zmieni twoje życie, twoją rodzinę, nasz naród i nasz świat.

1 List do Koryntian 2:4-5 mówi: A mowa moja i zwiastowanie moje nie były kuszącymi słowami mądrości ludzkiej, lecz okazaniem Ducha i mocy, aby wiara wasza nie opierała się na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

6. Jesteśmy tutaj, aby uczyć ludzi, jak żyć jako zwycięzcy w ich codziennym życiu! Bez względu na to, z czym się mierzysz, odpowiedź leży w podążaniu za Słowem Bożym, zgodnie ze wskazówkami Jego Ducha Świętego.

7. Jest to kościół, w którym poczujesz się kochany, akceptowany i mile widziany, a atmosfera jest przyjazna i swobodna. Możesz przyjść taki, jaki jesteś, ale spodziewaj się, że wyjdziesz odmieniony. Słowo Boże i Jego obecność mają nas zmienić, dać nam nadzieję, uzdrowić nas i sprawić, że staniemy się tym, do czego zostaliśmy stworzeni.