Najważniejsza wiadomość

Jezus daje Ci odkupienie uzdrowienie uwolnienie zaopatrzenie radość przeznaczenie

Cześć! Mam Ci do powiedzenia coś wyjątkowego. Czy wiesz, że Bóg Cię kocha i ma wspaniały plan dla Twojego życia? Tak właśnie jest: Bóg chce dla Ciebie tego, co najlepsze.

Chcę zadać Ci jedno proste pytanie: Gdybyś miał dziś opuścić ten świat, czy jesteś pewien, że trafisz do nieba? Jeżeli nie jesteś pewien lub masz wątpliwości, to jest coś ważnego, o czym musimy porozmawiać.

Według Biblii „wszyscy zgrzeszyliśmy i brak nam chwały Bożej” (Rzymian 3:23), czyli po prostu jesteśmy oddzieleni od Boga. Czasem to trudno przyjąć, ale jest też dobra wiadomość! Mimo że „zapłatą za grzech jest śmierć, Bóg ofiaruje nam wieczne życie przez Jezusa Chrystusa, naszego Pana” (Rzymian 6:23). I jeszcze lepsza wiadomość? „Każdy, kto woła do Boga, będzie zbawiony” (Rzymian 10:13). Tak, to dotyczy również Ciebie!

251723115_4657483870969372_4231490681160547558_n-2

Teraz, jeśli czujesz, że nadszedł czas, aby zaprosić Jezusa do swojego życia, to jest to idealny moment. Możesz to zrobić teraz, razem ze mną. Powiedz po prostu:

Drogi Panie Jezu, wejdź do mojego serca. Przebacz mi mój grzech. Obmyj mnie i oczyść. Uczyń mnie wolnym. Jezu, dziękuję Ci, że umarłeś za mnie. Wierzę, że zmartwychwstałeś i żyjesz, i że powrócisz po mnie. Wypełnij mnie, proszę, Duchem Świętym. Daj mi pasję do ratowania zgubionych, wzbudź we mnie głód rzeczy Bożych i daj mi odwagę do głoszenia Dobrej Nowiny o Tobie. Jestem zbawiony, jestem narodzony na nowo, jestem usprawiedliwiony i jestem na drodze do Nieba, ponieważ mam Ciebie, Jezusa, w sercu.

Gratulacje!

Przyjmując Jezusa, zyskujesz nie tylko wieczne życie, ale stajesz się częścią czegoś większego. Jesteś teraz dzieckiem Bożym i masz przed sobą nową, cudowną drogę.

Nie zapomnij, Bóg Cię kocha nieskończenie i chce dla Ciebie tylko tego, co najlepsze. Zapraszamy Cię do naszego kościoła, gdzie możemy razem rozwijać naszą wiarę i dzielić się miłością, jaką Bóg ma dla każdego z nas.

Nie bój się, jesteśmy tu, aby Ci pomóc i wspierać na każdym kroku tej nowej drogi. Zapraszamy do Kościoła River!

 

Pomodliłeś się tą modlitwą?

Napisz do nas, a pomożemy Ci wzrastać w wierze i pogłębić Twoją relację z Bogiem.