Misja Brazylia 2019

Witajcie!

Rok temu pojechaliśmy po raz pierwszy na misję do Brazylii. Rzeczy, których Bóg dokonał w tamtym miejscu i w nas wciąż zmieniają naszą rzeczywistość. Wiemy, że dokonało się wiele przełomów: rzeczy o których nie potrafimy opowiedzieć, ubrać w słowa, ale po prostu wiemy, że to się zmieniło – Bóg wciąż czyni cuda na ziemi!

Namacalne rzeczy, które nas dotknęły, to otwartość ludzi na Boże działanie i oczekiwanie na Jego poruszenie. Jesteśmy przekonani, że każdy kto przyszedł prawdziwie głodny Bożej Obecności, nie wyszedł taki sam. Każda osoba za którą się modliliśmy była dotknięta Bożą ręką, On sam ingerował w ich cenne życia. Widzieliśmy jak Jezus zbawia, uzdrawia i okazuje Swoją miłość każdemu! Wiele osób odzyskiwało radość, tak jakby zrzuciły z siebie niesamowity ciężar i wróciły z powrotem do tej wspaniałej, nieprównywalnej z czymkolwiek innym, relacji z samym Stwórcą! Nie ma cenniejszego widoku niż zmienione ludzkie życie – to jest ten moment, w którym po prostu wiesz, że mógł dokonać tego tylko sam Bóg. Stajesz się bardziej pokorny i świadomy, że twoje życie bez Niego jest puste i bezcelowe.

Teraz kolejny raz spełnia się Boże pragnienie naszych serc! 30 czerwca – 8 lipca, Contagen, Brazylia – nasza druga misja! Tym razem chcemy zachęcić każdą chętną osobę aby dołączyła do nas! Jeżeli chcesz doświadczyć namacalnej mocy Bożej i dosięgnąć ludzi, którzy nie mają już żadnej nadziei – zapraszamy na wspólną misje, organizowaną przez Alive2Love oraz nasz Kościół River Warszawa!

Bądź odpowiedzią dla zagubionych ludzi! Pozwól im usłyszeć wspaniałą Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie! BĄDŹ ODPOWIEDZIĄ! Módl się z nami! Jedź z nami! Pomóż nam zebrać wystarczająco pieniędzy, aby móc pobłogosławić każdy dom, do którego pójdziemy, każdą rodzinę, której będzie głoszona Ewangelia! Jeśli jesteś tą osobą, której serce Bóg porusza w tej sprawie, ogromnie się cieszymy i już z góry dziękujemy za Twoje wsparcie. Możesz przekazać dowolną kwotę, jaką Bóg kładzie Ci na sercu na ten Boży cel, ale pamiętaj, że każda kwota jest ogromnie ważna, nawet ta najmniejsza!

Do zobaczenia na polu misyjnym! God bless you!

Darowiznę na misję w Brazylii można przekazać używając przycisku w prawym, górnym rogu. Po podaniu kwoty, zostaną Państwo przeniesieni na platformę PayPal, gdzie można przekazać darowiznę za pomocą karty debetowej lub kredytowej.